•  

O nas

   Kopalnia kruszywa w Goleszynie

Mówi się, że wszechstronny człowiek jest w stanie zaadaptować się do każdych warunków i w każdych świetnie da sobie radę.
My z powodzeniem prowadzimy dwie, można by powiedzieć skrajnie różne od siebie działalności gospodarcze i w obu, choć dla niektórych wydawać by się to mogło niemal nie do osiągnięcia, odnosimy niemałe sukcesy.

Zajazd „U Wojciecha”

Od ponad 15 lat jesteśmy właścicielami kopalni kruszywa w Goleszynie oraz… jedynego motelu z restauracją na trasie Płock-Sierpc – Zajazdu „U Wojciecha”.

By do nas trafić, należy, kierując się na Goleszyn, zjechać w miejscowości Kisielewo z trasy nr 10 i udać się w okolice trasy 560.
To lokalizacja, w obrębie której znajdują się obie działalności, wpłynęła na ambicje i jednocześnie możliwości rozwinięcia pasji dla przemysłu wydobywczego oraz turystyki połączonej z gastronomią.

Zarówno działalność wydobywcza, w ramach której utrzymujemy permanentne kontakty handlowe ze sporą grupą stałych Klientów zainteresowanych kupnem piasku, żwiru, kamienia oraz innego kruszywa, jak i działalność noclegowo-turystyczna, w ramach której do wynajęcia oddaliśmy 6 pokoi z łazienkami oraz bar serwujący specjały kuchni polskiej i regionalnej, spotykają się z niezwykle pozytywnymi opiniami dotyczącymi jakości oferowanych usług.

Za tym większy sukces uważamy usatysfakcjonowanie i miłe słowa pochodzące od Klientów z tak różnych branż.

Prosimy się nie zrażać ową wszechstronnością – doświadczenie płynące z lat praktyki nauczyło nas indywidualnego podejścia do każdego klienta, dzięki czemu dostosowaliśmy oferty do najbardziej zróżnicowanych potrzeb, utrzymując ceny za nasze usługi na bardzo atrakcyjnym i przystępnym poziomie.

Nie pozostaje nam tym samym nic innego, jak zaprosić do skorzystania z naszych świadczeń!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, która umieszczona jest w kolejnej zakładce.

Polecamy:

Sierpc organizacja wesel

Sierpc imprezy okolicznościowe

sala na wesele Sierpc

sala bankietowa Sierpc

restauracja na imprezę Sierpc

sala na wesele sierpc

G